Czas na relaks :)

Witajcie

I jak macie już plany na długi majowy weekend? 🙂 Jeśli nie to polecam Wam wykorzystanie wolnego czasu na trochę relaksu z tańcem 🙂 Odłóżcie choć na chwilę obowiązki i rozkołyszcie swoje ciała. Przesyłam dobry wg mnie kawałek, idealny aby pomachać bioderkami :).

Pozdrawiam

Salsa

2 comments

 1. załamana says:

  hej, przeczytałam Twoje posty i jestem pełna podziwu i zazdrości dla Twojego podejścia do tej choroby… też swego czasu takie miałam, ale niestety ostatnio coraz bardziej zaczyna mnie to dobijać. mam 18 lat i też choruję na łysienie plackowate. raz było lepiej, raz gorzej, ale tak źle jak jest teraz jeszcze nigdy nie było… jestem całkiem łysa (no, może mam jakieś UWAGA 20 włosów na całej głowie). myślałam nad przeszczepem włosów ale przeczytałam na stronach kilku klinik że łysienie plackowate jest jednym z przeciwwskazań w wykonaniu takiego zabiegu… nie wiem już co robić 🙁

  • salsa says:

   Cześć

   Dziękuję za tak miłe słowa 🙂
   Choroba Łysienie Plackowate nie jest łatwym tematem, ponieważ do dziś nie ma konkretnej przyczyny skąd się bierze a tym bardziej środka na wyzdrowienie. Dlatego wg mnie tak ważne jest pozytywne nastawienie i to aby się nie poddawać 🙂 Ja jak byłam w najgorszym stadium choroby to kupiłam perukę- może to będzie dobre rozwiązanie? Peruka była z naturalnego włosia i dodatkowo u specjalnego fryzjera była podcinana aby pasowała do mojej twarzy. Dodatkowo co mi pomaga to masaż głowy szczoteczką do zębów i wcierki witamin skomponowane przez lekarza a dla relaksu taniec ponieważ jest to moja pasja – możę warto spróbować 🙂 Przesyłam Ci dużo pozytywnej energii i jeśli będziesz miała ochotę to pisz do Nas jak najczęsciej :).

   Salsa

Dodaj komentarz

* Zaznaczenie GDPR jest wymagane

*

Zgadzam się