Bezpłatne konsultacje i możliwość udziału w szkoleniu!

Witajcie

Z nowym rokiem  dla wszystkich osób borykających się z tematem Łysienia Plackowatego mam bardzo dobre wiadomości:

  • bezpłatne konsultacje odnośnie mikropigmentacji skóry głowy
  • możliwość bezpłatnego wzięcia udziału w szkoleniu w charakterze modeli.

 

Dzięki współpracy z Kliniką Mikro Hair (www.mikrohair.pl) każda z osób mająca łysienie plackowate będzie mogła umówić się na bezpłatne konsultacje odnośnie mikropigmentacji skóry głowy. Wszystkie informacje kontaktowe znajdziecie na stronie kliniki. Aby uzyskać możliwość bezpłatnych konsultacji podczas rejestracji należy podać hasło ” Blog – lysienieplackowate24.pl” ponieważ tylko osoby, które powołają się na blog będą mogły skorzystać z darmowej oferty.

Kolejną możliwością jest zapisanie się w charakterze modela na szkolenie z mikropigmentacji skóry głowy. Szkolenie odbędzie się w dniach 19-23 stycznia. Z uwagi na to, że zabieg mikropigmentacji jest wysokiej jakości oraz wymaga odpowiedniego przygotowania wszystkie osoby zainteresowane tym tematem mogą uzyskać szczegółowych informacji pod numerem telefonu: +48 (22) 757 20 24. Również jak w przypadku konsultacji oferta bezpłatna będzie możliwa przez podanie hasła “Blog – lysienieplackowate24.pl”.

szkolenie mikropigmentacja skóry głowy

Więcej informacji o samej mikropigmentacji  i wpływie mikropigmentacji na łysienie plackowate znajdziecie w moim wcześniejszym wpisie http://serwer1789792.home.pl/mikropigmentacja-skory-glowy-nowoczesne-rozwiazania-na-lysienie-plackowate/

oraz bezpośrednio na stronie Kliniki Mikro Hair www.mikrohair.pl

Pozdrawiam serdecznie

Sylwia

Dodaj komentarz

* Zaznaczenie GDPR jest wymagane

*

Zgadzam się