CYKL SPOTKAŃ DZIECI Z RODZICAMI!

Witajcie

Już w grudniu 2016r. rusza CYKL SPOTKAŃ DZIECI I ICH RODZICÓW w związku z tematem: Łysienie Plackowate.

Spotkania będą organizowane w różnych miastach w Polsce. Rozpoczynamy spotkaniem w Gdyni 11.12.2016.

Celem spotkania jest integracja dzieci i rodziców, którzy zmagają się z łysieniem plackowatym u swoich pociech. Przede wszystkim bardzo mile spędzony czas, wspólna zabawa. Dla rodziców to również okazja na porozmawianie o tej dolegliwości z innymi, podzielenie się swoim doświadczeniem, odczuciami.

wspolna-zabawa

Ruszamy w Gdyni 11.12.2016r. o godzinie 10:00 w jednym z Gdyńskich Centrum Nauki i Zabawy dla Dzieci. Rezerwacja będzie na ok. 3 h.

Wszystkie osoby zainteresowane proszę o kontakt na adres e-mail: lysienieplackowate24@wp.pl. Pod tym adresem dokonuję zapisów i udzielę wszystkich informacji i szczegółów spotkania.

Do dnia 29.11.2016r. będę potwierdzać wstępną listę osób, natomiast jeśli ktoś będzie chciał się dopisać to również zapraszam do kontaktu.

W planie jest organizacja spotkań w różnych miastach w Polsce. Jeśli już teraz jesteście zainteresowani spotkaniem ale w innej miejscowości to piszcie – będziemy wszystko planować i organizować.

Czekam na Wasze zgłoszenia 🙂

Pozdrawiam serdecznie

Sylwia

One comment

  1. Paulina says:

    Zaluje, ze mieszkam tak daleko od Trojmiasta (poludniowo-wschodnia Polska), bo akurat wsparciemi kontakt z takimi rodzicami bardzo by mi sie teraz przydal… No nic, musze poszukac czegos podobnego u siebie 🙂
    Pozdrawiam!

Dodaj komentarz

* Zaznaczenie GDPR jest wymagane

*

Zgadzam się