Kolejne opinie o książce – co inni sądzą ?

Książka “Łysienie Plackowate ” Życie pełne wyzwań” otrzymała kolejne opinie. Dla wszystkich osób, które jeszcze nie znają tej “lektury” przypomnę, że książkę napisałam w oparciu o własne doświadczenia z łysieniem plackowatym. Jak to wszystko wyglądało u mnie, w jaki sposób odzyskałam włosy. Oprócz tego w książce znajdziecie też moje rozważania o życiu, relacjach między ludźmi i codziennych wyzwaniach przed jakimi stajemy.

Książkę można nabyć bezpośrednio przez stronę TUTAJ

Poniżej podsyłam najnowsze opinie:

 

MONIKA

Właśnie przeczytałam książkę. Najlepszy ostatni rozdział. Dał takiego pozytywnego kopa.

 

PIOTR

Książka bardzo odważna, łączy w sobie elementy biografii z ciekawymi ćwiczenia postrzegania i radzenia sobie z dolegliwością jaką jest łysienie plackowate. Książka warta zakupu ze względu na opisanie realnych doświadczeń autorki a nie tylko lekarskiej teorii. Polecam wszystkim nawet osobom nie związanym z dolegliwością. Miłej lektury!

 

EMILIA

Przeczytałam książkę. Jestem pod wrażeniem ponieważ porusza Pani w niej wiele ważnych aspektów. Dziękuję za przesłanie jakie niesie Pani książka myślę, że robi Pani wiele dla osób, które chorują na łysienie plackowate ale sobie z tym nie radzą. Cieszę się że dzieli się Pani swoją historią.

 

Wszystkie Opinie najdziesz TUTAJ!

This entry was posted in Blog.

Dodaj komentarz

* Zaznaczenie GDPR jest wymagane

*

Zgadzam się