Łysienie Plackowate – Rozpowszechniamy

Witajcie

Dosyć niedawno wspominałam o artykule poświęconym Łysieniu Plackowatemu i wywiadzie ze mną.

Dla osób, którym nie udało się przeczytać wywiadu mam jego fragmenty :).
Cieszę się, że temat Łysienia Plackowatego staje się bardziej zauważany, więcej się o nim mówi i pisze. Mam nadzieję, że to pomoże w rozwinięciu się technologii, nauki aby przeciwdziałać tej dolegliwości.

Chciałam również podkreślić, że Łysienie Plackowate o trudna dolegliwość, ale taka, z której wiele osób wychodzi. Mi udało się ją pokonać i kilkukrotnie szybko wyleczyć małe placki aby nie zmieniły się w większe. Ważne jest aby myśleć pozytywnie, iść przed siebie, realizować wszystkie swoje plany i marzenia – a to niech łysienie się martwi czy za nami nadąży czy nie 🙂

 

lysienieolackowate24art

 

Łysienie plackowate trudno jest ukryć. Spojrzenia innych ludzi, pokazywanie palcem, obgadywanie lub brak akceptacji w środowisku to niemalże chleb powszedni chorych na to osób.  – Zawsze byłam osobą, która przejmowała się niemalże wszystkim. Ale nauczyłam się zasypiać bez tworzenia scenariuszy na następny dzień. To co ma sięwydarzyć i tak przyjdzie.

To dla innych osób dotkniętych łysieniem plackowatym Sylwia stworzyła blog poświęcony chorobie….

Chorują kobiety i mężczyźni. Łysienie plackowate mają też dzieci, maluszki od 2-3 roku życia. Blog jest także dla rodziców, którzy szukają pomocy. Mam nadzieję, że choć trochę pomogę, skieruję na właściwą drogę bądź do odpowiedniego lekarza, specjalisty – mówi Sylwia….

 

Pozdrawiam serdecznie,

Sylwia

Dodaj komentarz

* Zaznaczenie GDPR jest wymagane

*

Zgadzam się