Mikropigmentacja skóry głowy – nowoczesne rozwiązania na Łysienie Plackowate

Witajcie

Łysienie Plackowate dotyka coraz to większego grona osób. Szukamy różnych rozwiązań, metod w walce z łysieniem. Dziś chciałabym Wam przedstawić jedną z nowoczesnych metod, która pomaga w walce z Łysieniem Plackowatym.

MIKROPIGMENTACJA SKÓRY GŁOWY – INNOWACYJNA METODA MASKUJĄCA ŁYSIENIE U MĘŻCZYZN I KOBIET!

Sama mikropigmentacja ma zastosowanie w wielu chorobach. Ekspertem w tej dziecinie w Polsce jest Klinika MikroHair. (www.mikrohair.pl)

Problem łysienia dotyka zarówno mężczyzn, jak i kobiet, przy czym skala występowania problemu
rośnie z wiekiem. Mimo postępów w dziedzinie trychologii, suplementy i preparaty kosmetyczne
często nie przynoszą oczekiwanych rezultatów. Bardziej radykalne metody,
jak np. przeszczepy włosów, często wiążą się z dużym ryzykiem i są kosztowne.
Mikropigmentacja skóry głowy jest metodą, która w bezpieczny, przewidywalny w skutkach
i stosunkowo niedrogi sposób, pozwala na zakamuflowanie problemów związanych z łysieniem.

Zabieg Mikro Hair został opracowany zarówno jako procedura kosmetyczna dla mężczyzn cierpiących na wszelkiego rodzaju wypadanie włosów, jak i procedura medyczna pomagająca ukryć blizny, oparzenia i znamiona.

To innowacyjna metoda polegająca na ukryciu łysienia poprzez stworzenie doskonałej imitacji krótko ostrzyżonych włosów. Stosujemy najwyższej jakości pigmenty wynalezione specjalnie do przeprowadzenia zabiegu mikropigmentacji – dermatografii skóry głowy, starannie dobierane w taki sposób, aby nie było widać różnicy pomiędzy włosami naturalnie rosnącymi, a stworzonymi przez nas mikro włosami. Pigment wprowadzany jest do wierzchniej warstwy skóry – tuż nad błonę podstawną naskórka, gdzie utrzymuje się średnio od roku do dwóch lat. Efekt końcowy jest bardzo realistyczny i do złudzenia przypomina naturalne włosy. Metoda pozwala również na optyczne zagęszczanie w przypadku rzadkich włosów oraz zakrywa różnego rodzaju blizny, szramy lub ubytki, na przykład po nieudanym przeszczepie czy urazie głowy. Można ją stosować przy każdej postaci łysienia zarówno u mężczyzn jak i kobiet.

źródło: www.mikrohair.pl

11 grudnia spotkaliśmy się z właścicielką marki MikroHair w Polsce Panią Agnieszką Zapałą.

Zobaczcie sami relację ze spotkania:

Jak już wspomniałam wcześniej sama mikropigmentacja ma również szereg innych zastosowań. Mikropigmentacja medyczna jest jednym z nowatorskich rozwiązań dla Kobiet po mastektomii mającym na celu odtworzenie brodawki piersiowej. Pani Agnieszka Zapała i jej klinika są liderami na rynku polskim również w tej dziedzinie. Jest to bardzo szeroki ale też bardzo ważny temat, dlatego po Świętach przedstawię Wam pełną informację w tym zakresie.

Pozdrawiam serdecznie

Sylwia

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

* Zaznaczenie GDPR jest wymagane

*

Zgadzam się