Nowa historia o Łysieniu Plackowatym – Pani Edyty

Witajcie

Czasami rozmawiamy sobie na fb, wymieniamy się komentarzami i historiami o łysieniu plackowatym.

Dziś za zgodą Pani Edyty przedstawię Wam historię, informację jak właśnie wyglądało Łysienie Plackowate u tej Pani.

Już na samym początku dziękuję za szczerą rozmowę z Panią oraz za umożliwienie wstawienia historii. Nie wszyscy mają odwagę aby rozmawiać na ten temat a tym bardziej aby przedstawić swoje doświadczenie, emocje, swoje przeżycia. DZIĘKUJĘ!

Łysienie Plackowate- Historia Pani Edyty:

„Gdy przytrafiła mi się ta przypadłość Łysienie Plackowate doznałam szoku psychicznego, po tym połknęłam „500” tabletek psychiatrycznych i leżałam 2 tyg. w śpiączce.”

Miałam włosy średniej długości, łysina zostało odkryta przeze mnie przypadkowo, tak na wysokości prawego ucha, duża łysina.
Załamałam sie, ale od razu zaczęłam czytać, szukać informacji o Łysieniu Plackowatym.
Pojechałam do Ojców Bonifratrów, w ich aptece dostałam wcierkę pt skrzyp i pokrzywa. Oprócz tego kupiłam jeszcze jakieś wcierki drogie ze zwykłej apteki, ale nic nie warte.

Uważam, że pomógł mi SAPONICS firmy Farmona oraz lek Biotebal. Łysina zarosła całkowicie. Nowej nie mama, włosy bardzo mi się ogólnie poprawiły, już tak nie lecą
A już kupowałam perukę albo turban….. Dodatkowo zainwestowałam w szczotkę firmy Olivia Garden- z bambusa. Jedną ręką trzeba trzymać włosy, a  drugą właściwie skórę głowy masować, pobudzać.

Łysienie Plackowate jest to schorzenie b. często nawracające, ale U MNIE to się wydarzyło tylko raz i więcej się nie powtórzy! Tak sobie mówię do siebie.

Cieszę się bardzo, że u Pani łysienie plackowate pojawiło się raz i oby już więcej nie wracało :).

Jeśli chcecie podzielić się swoją opinią z nami lub tak jak Pani Edyta opowiedzieć swoją historię to piszcie w komentarzach lub na lysienieplackowate24@wp.pl.

Pamiętajcie im więcej doświadczeń tym nasza wiedza na temat tej choroby się zwiększa.

Pozdrawiam serdecznie

Salsa

Dodaj komentarz

* Zaznaczenie GDPR jest wymagane

*

Zgadzam się