Relacja ze spotkania z Profesorem Langnerem

Witajcie,

W piątek 24.02.2017r. w jednym z barów kawiarnianych w Warszawie miałam możliwość spotkać się z Panem Profesorem Langnerem.

Oczywiście emocje mi towarzyszyły ale tylko pozytywne na myśl o spotkaniu z tak ważną osobą w świecie dermatologii.

Rozmawialiśmy z Panem Profesorem o łysieniu plackowatym o sposobach leczenia, w tym też leczeniu sterydami. Metodach jakie stosowano kiedyś i jak wygląda leczenie obecnie. Poruszaliśmy temat leczenia łysienia plackowatego u dzieci. O tym kiedy leczyć i jak.

Rozmawialiśmy o nowych możliwościach, o samej strukturze włosa, o tym jak dochodzi do tego, że wypadają.

Porównywaliśmy metody leczenia tej dolegliwości w Polsce a metody leczenia w innych krajach. Oraz podejście do samego łysienia plackowate w innych Państwach.

Rozmawialiśmy również o tym jak ważne jest aby zwrócić się do odpowiedniego lekarza o pomoc w kwestii leczenia i aby odpowiednio dokonać wyboru i szybko przeciwdziałać pojawiającym się nowym plackom.

Profesor również potwierdził, że osób z łysieniem plackowatym z roku na rok przybywa.

Bardzo się cieszę, że doszło do spotkania i mogłam porozmawiać o naszej dolegliwości z ekspertem w dziedzinie dermatologii. Pan Profesor Langner jest bardzo mądrą i bardzo miłą osobą. Jestem szczęśliwa, że poświęcił mi swój czas i podzielił się ze mną swoimi odczuciami i przemyśleniami w kwestii łysienia plackowatego.

 

lysienieplackowate24.pl

Pozdrawiam serdecznie,

Sylwia Zawadzka

Dodaj komentarz

* Zaznaczenie GDPR jest wymagane

*

Zgadzam się