Spotkanie i wywiad w ROKOKO HAIR COMPANY

Witajcie

Jeszcze w lutym kolejne spotkanie, wywiad odnośnie łysienia plackowatego. Tym razem będę miała przyjemność odwiedzić siedzibę firmy: ROKOKO Hair Company,  www.rokokocompany.pl.

Rokoko s.c. to rodzinna firma, która została założona w 1999 roku w Warszawie, z pasji przekazywanej z pokolenia na pokolenie.

Rozpoczynając działalność od otwarcia salonu fryzjerskiego na warszawskiej Pradze, w ciągu kilku lat stworzyliśmy i wyprodukowaliśmy własne kolekcje peruk syntetycznych Beaute de Femme i Hair Secret oraz kolekcję turbanów, która jest wspaniałą alternatywą dla peruk.

Dodatkowo, stopniowo się rozwijając, otworzyliśmy 6 własnych sklepów perukarskich Beaute de Femme w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu i Gdańsku.

W każdym punkcie oprócz własnych kolekcji peruk, można znaleźć światowej klasy produkty, łącznie ponad 5000 różnych fasonów i kolorów. Peruki z włosów syntetycznych i naturalnych, turbany, kosmetyki pielęgnacyjne, produkty maskujące i działające przeciw wypadaniu włosów.  Będąc hurtownią staliśmy się głównym dystrybutorem peruk medycznych i produktów wspierających zaopatrującą większość sklepów medycznych w Polsce.

Współpracując z najlepszymi markami na rynku, oferujemy również szeroką gamę protez piersi i bieliznę dla Amazonek.

Firma Rokoko s.c. jest również Generalnym Dystrybutorem światowych marek perukarskich takich jak :  Ellen Wille, Raquel Welch, NJ Creation Paris. Ostatnio do naszego portfolio dołączyliśmy światowej renomy kolekcję peruk z włosów naturalnych – markę Follea.

Tak jak widać w opisie poznam dokładnie świat peruk i możliwości ” maskowania naszych łysych miejsc” 🙂

Temat bardzo obszerny ale postaram się dowiedzieć najważniejszych informacji pod kątem łysienia plackowatego. Jeśli macie pytania odnośnie peruk i dodatków i chcielibyście uzyskać na nie informacje to piszcie w komentarzach lub bezpośrednio na e-mail lysienieplackowate24@wp.pl. Wszystkie pytania zbiorę i spróbuje otrzymać na nie fachową odpowiedź.

Pozdrawiam serdecznie

Sylwia

 

One comment

  1. Paulina says:

    Cóż za zbieg okoliczności ^^
    Właśnie jestem na urlopie w Warszawie i dosłownie wczoraj kupiłam perukę Rokoko w sklepie Beaute de Femme w Warszawie. Peruka z włosów syntetycznych. Za kilka dni postaram się napisać coś o włoskach. Póki co jestem po jednej imprezie rodzinnej i jestem z niej bardzo bardzo zadowolona. Kompletnie nie widać że to włosy sztuczne, ludzie myślą że po prostu zmieniłam fryzurę, podejście do klienta również fantastyczne, jak byśmy kupowały bluzkę czy spodnie 🙂
    Do tej pory moja pewność siebie w chuście była bliska zeru, a teraz czuję się z powrotem atrakcyjną kobietą 🙂
    A i ceny przestępne 🙂

Dodaj komentarz

* Zaznaczenie GDPR jest wymagane

*

Zgadzam się