Szanowni Państwo

Stronę www.lysienieplackowate24.pl założyłam i prowadzę ponieważ od kilku lat osobiście zmagam się z Łysieniem Plackowatym. Bardzo dobrze wiem jakim jest to wyzwaniem dla osób mających tę dolegliwość jak i ich rodziców. Choć udało mi się pokonać największe stadium tej dolegliwości jakie kiedyś miałam, łysienie wraca do mnie raz na kilka lat.

Stronie poświęciłam bardzo dużo swojego czasu i zaangażowania. Każdy nawiązany kontakt, współpraca z lekarzami, specjalistami, fundacjami, organizacjami jest moją inicjatywą. Każde spotkanie z osobami mającym łysienie plackowate, każdy wyjazd jest moim działaniem.

Bardzo mocno wierzę, że dzięki tym działaniom wszystkie osoby potrzebujące otrzymają jak najszybszą pomoc i same najlepsze rozwiązania.

Łysienie Plackowate dotyczy coraz to większego grona osób zarówno dzieci jak i osób dorosłych. Postanowiłam więc pokazać na moim przykładzie, że z łysieniem można żyć normalnie, realizować swoje plany i marzenia. Można po prostu być sobą :).

Moja strona dołączyła do programu PATRONITE i właśnie tam możesz wesprzeć moje działania! Podaję link do mojego profilu: https://patronite.pl/lysienieplackowate24 

Wspólnie możemy zmienić Świat Alopecjan, Świat który jest naszym wspólnym miejscem do radości, realizacji planów, marzeń i spełnienia.

Z góry Wam  dziękuję!